25.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

TC.Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Ziyareti

Bugün Türkiye’deki ziyaretlerimizin 4. gününde başkanımız Mehmet Karakulak, Halbach & Braun firması ortaklarından Eberhard Braun ve Türkiye temsilcisi CT Grup şirketi Genel Müdürü Mehmet Yörük’le beraber doğrudan Cumhurbaşkanına bağlı olarak faaliyet gösteren ve Türkiye’nin sunduğu yatırım fırsatlarını küresel iş dünyasına tanıtma ve yatırımcılara Türkiye’ye yapacakları yatırımın her aşamasında destek verme görevini üstlenmiş olan TC.Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’ni ziyaret ettik.

Yatırım Ofisi, Türkiye’nin ekonomik kalkınmasını hızlandıracak yatırımları teşvik etmekle görevlidir. Bu amaçla Yatırım Ofisi; teknoloji yoğun, katma değeri yüksek ve istihdam yaratan yatırımları destekleyerek bu yatırımlara ilişkin tüm süreçleri yatırımcı adına takip ederek hızlandırmaktadır.

Zonguldak valimiz sayın Erdoğan Bektaş’ın çabalarıyla başlayan “Çelik kümelenmesi” kapsamında kurulan MAKZON Derneğine üyelik ve Zonguldak’ta yatırım yaparak hem maden makine imalatlarını ilimize taşıyarak yerli üretimin arttırılması konusunda Sayın valimizin isteği üzerine, Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan Ali Sarı’nın aynı zamanda işvereni olan Halbach & Braun Firma ortağı Eberhard Braun, Satış Müdürü Uwe Hackenberger , Üretim Sorumlusu Ali Sarı ve Türkiyedeki temsilcileri CT Grup şirketinden Tolga Çağlayan, Mehmet Yörük, Mutlu Köksal olarak Zonguldak’a gelip Valilik,Beü, Ttk,Tso,Maden müzesi,Teknopark, Ttk Maden makineleri Fabrikası, Erdemir, Ereğli OSB ve Kardemir gibi kurumlari ziyaret ettiler. .

Ziyaretin 2. gününde Üzülmez maden ocağına inen ekip klasik odun tahkimatli ve yarı mekanize sistemle çalışan 2 ayrı ayağı yerinde inceleme imkanı buldu.

Bu ziyaretlerin 4. gününde TC. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’ni ziyaret ederek , burada yatırım yapmanın şartları hakkında bilgi edinip Türkiye’deki ziyaretlerini şimdilik bitirmiş oldular.

Bizi bu randevuda yalnız bırakmayan Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı Sayın Saadet Oruç hanımefendiye çok teşekkür ederiz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.