04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Gurbette Zonguldaklılar Gecesi Hazırlığı

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak, gazeteniz Önder’in merkez bürosunu ziyaret etti.

DSC_0825

Aynı zamanda Derneğin Ereğli ve Alaplı Temsilcilik görevini de üstlenen Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş ile görüşen Başkan Karakulak, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Dernek üyeliklerini yenilediklerini anlatan Karakulak, “Şuana kadar yaklaşık 4 bin üyemizin güncellemelerini yaptık. Almanya başta olmak üzere Belçika, Hollanda, Fransa gibi pek çok ülkeden Zonguldaklı üyemiz bulunmakta. Bu doğrultuda çalışmalarımıza yönetim kurulu arkadaşlarımız ile hız verdik, devam ediyoruz” dedi. Karakulak ayrıca 30 Eylül 2016 tarihinde Almanya’da 20. yıla özel bir Zonguldaklılar gecesi için çalışma başlattıklarını da anlatarak, “Geleneksel hale getirilen Almanya’da Zonguldaklılar gecesinin tarihi kesinleşti. 30 Eylül 2016 tarihinde yapılacak gecemiz için alt yapı çalışmalarına da başladık” ifadelerine yer verdi.

DSC_0834

Başkan Karakulak beraberinde Derneğin Devrek Temsilcisi Fikri Erdem ile daha sonra Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker, Kdz.Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları Ayhan Atay, İbrahim Cöbek, Belediye Meclis Üyesi Reşat Latifoğlu ile Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yöneticilerini ziyaret etti.  Karakulak önümüzdeki günlerde yeniden ilçeye gelerek çeşitli temaslarda bulunmaya devam edeceği de belirtildi.
Kaynak: 16 Mart 2016 Çarşamba

EREĞLİ ÖNDER GAZETESİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.