04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Kadın Kolları Çalışmalara Hızlı Başladı

Avrupa Zonguldaklılar Derneği yeni Dönem çalışmalarına Kadın Kollarının çalışmalarını güçlendirilmesi ile hızlı bir şekilde çıkış yaparak ,bir sürü yeni girişimlerde bulunarak, insanlarımızın sıkıntılarını ele almaya başladı.

Yüksek Eğitim, Meslek Eğitimi yaşlılık  ve her konuda yardıma ihtiyacı olanları bir araya getirerek derneğe davet edilen uzmanlar tarafından sıkıntıların  giderilmesi yönünde çözümler üretme gayreti  başladı.

 

 

Ev hanımların nasıl topluma daha fazla katkısı sağlanabilir projesini hayata geçirmeye başlayan Kadın Kolları Yönetimi kısa dönemde ciddi adımlar atmaya başladı.

Bu konuda Kamu / Bürokrat ve Siyasi Parti kuruluşlarıyla temaslara başlayan Yönetim Lobisel etkinliğin genişletilmesi doğrultusunda görüşmelerine devam ediyor.
Çevredeki farklı derneklerimizin Kadın Kolları ile toplantılar düzenlenerek birlikte harekete geçerek aynı adımda yürümeyi ve bir Güç oluşma kararı alındı.

Karşılıklı ziyaretlerde bulunup fikirbirligi sağlanarak omuz omuza daha verimli olmabilmenin Uyum / Dil Kültür /Tarih ve çocuklarımıza kaliteli Eğitim yolları görüşülüp somut çözümler aranıyor.


Alınan ve yenilenen kararlar arasında “Siyasî tarafsızlığın kesinlikle korunmasıyla yolumuza devam ediyoruz “oldu. Bölgede yaşayan Türk Toplumun 100 % den 60 % Madenci ailelerinden oluşmasında dolayı ortak değerleri sözkonusu.

İnsanlarımızın sorunlarını çözerek ve yaşanan sıkıntıları ele alarak Yönetimin ilgisinden etkilenen bayanların Derneğe üye olmaları da hızlanmaktadır.Kadın Kollarımızın dernek lokalimizde gerçekleştirdikleri bayanlar arası ‘Sağlıklı Yaşam’ etkinlikleride oldukça başarılı bir şekilde devam etmekte.

Bayanları oldukça ilgilendiren , ‘sağlıklı beslenme,kilo kontrolu,spor ve cilt bakımı’ gibi konuların ele alındığı toplantılarda son iki haftada 4 yeni üye kazandı.

                        Güler Deblitz                                                       Hatice Turgut

                 Mediyne Tulumoğlu                                                     Suna Göbel

Avrupa Zonguldaklılar Derneği’ne üye olan bayan kardeşlerimiz Güler Deblitz , Hatice Turgut , Mediyne Tulumoğlu ve Suna Göbel‘e  bizleri destekledikleri için teşekkür ederken, üyeliklerinin hayırlara vesile olmasını dileriz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.