03.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

AVRUPALI ZONGULDAKLILARDAN UZANAN EL

İLK ETAP 1003 JENERATÖR 760 ISITICI 12 TIR YENİ EŞYA VE 400 EL AYAK ISITICI YARDIMI YAPILDI

Batı Karadeniz’in önde gelen Sivil Toplum kuruluşlarından olan Avrupa Zonguldaklılar Derneği ve Avrupa Devrekliler Derneği bir araya gelerek başlattığı isabetli bir hamle neticesinde elektriksiz kalan noktalarda yapılan arama kurtarma çalışmalarına 1000 Jeneratör bağışı ile destek verildi.

T.C.Essen , Münster,Düsseldorf ve Köln Başkonsolosluklarımızın destekleriyle yapılan çalışmalar hızlıca olumlu sonuçlar verirken özellikle Essen Başkonsolosu Sayın Taylan Özgür Aydın ve Ahmet Davaz ve Ayşegül Gökçen Karaarslan tarafindan bizzat sahada yaptıkları yakın takip ve incelemeleri STK lar da ve halkımızda büyük bir Motivasyon memnuniyeti meydana getirmiştir.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği ile Avrupa Devrekliler Derneği ortaklaşa düzenlediği Kampanya sonucu satın alınan 1000 tane Alman yapımı Jeneratörler Deprem bölgesinde İhtiyaç duyulan noktalara teslim edilmiştir.

Yardımlar İhtiyaç duyulan yerlere ulastırılmasında AFAD /Kızılay ve Deprem Bölge Kriz Yönetimi Koordinasyon yetkilileri ile Avrupa Zonguldaklılar Derneği önceki Dönem Yönetim Kurulu başkanlarından sayın Recep Kahya,Avrupa Zonguldaklılar Derneği Türkiye Genel Temsilcisi Sayın Dr. Bünyamin Altundal ve THY/OPET Bölge yetkilileri tarafından oluşturulan birebir yakın takip sistemi sayesinde dağıtımlarda denetimli isabetli nokta atışı sergilemiştir.

İki Derneğin titizlikle takibi ve koordinasyonu ile toplamda 178 Ton Yardım Deprem bölgesine ulaşmış bulunuyor.

Depremzedelere Yardımlar iki dernek tarafından Isıtıcı, Uyku Tulumu ve Katlı Ranza Yatakları ile sürdürülmektedir.

Öte yandan Avrupa Karaelmas Dernekler Birliği olarak 8 Bölge Derneği [ Avrupa Zonguldaklılar Derneği,Almanya Bartınlılar Derneği, Almanya Karabük Yeniceliler Derneği, Avrupa Devrekliler Derneği,Kdz.Ereğli Bayatlılar Derneği, Avrupa Hışıroğlu Derneği,Yenice Şirinköy Derneği ve Avrupa Halilbeyoğlu Birliği (Oluşum) ]birleşip birlikte adım atarak Erzak Kampanyası da başlatmış bulunuyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.