25.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

5 Gün Festivalde Zonguldak’ı ve Derneğimizi Tanıttık

Avrupa Zonguldaklılar Derneği yöremizi ve derneğimizi tanıtmak amacıyla Rheinberg‘de kurulan Anatolia Festivalinde tanıtım standı açtı.


Festival misafirlerinin yoğun ilgisini çeken standda, dilimiz döndüğünce Karaelmas yöremizi , görülmesi gereken yerlerimizi,Çaycuma‘nın manda yoğurdundan Devrek‘in bastonu ve simiti, Ereğli‘mizin Osmanlı çileği, malay, beyaz baklava,uğmaç çorbası ve cöğüzlü kömeçe varana kadar anlattık.


Ayrıca Avrupa Zonguldaklılar Derneğimizinde kuruluş amacını ve yaptığımız faaliyetler hakkında bilgi verdik.


Saz ve Gitar grubumuzun verdiği müzik rezitali ve Kız Folklor Ekibimizinde yeni kareografileriyle yaptığı gösteri muhteşemdi ve seyircilerden bol alkış aldı.

Ziyaretçilerimiz arasında yılların ses sanatçısı Huri Sapan hanımefendi ve ünlü şiir ve hikaye yazarı ve ayrıca TV programlarıda yapan  Serdar Tuncer beyde vardı.


Bizi bu festivalde tanıtım malzemesi göndererek destekleyen Merkez, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımıza,ayrıca bizlere gönderdiği Bastonlar için Çelebi Bastonculuk Dilek Çelebi hanımefendiye, bu materyallerin elimize ulaşmasını sağlayan Zonguldak Havaalanı müdürümüz Hasan Özşahin beye ve derneğimizin Çaycuma temsilcisi Çaydil Nedim Yeşilnar beye, standın derneğe tahsis edilmesini sağlayan arkadaşımız Hüseyin Erdoğan ve oğluna, kurulmasında emeği geçen ve standda nöbet görevi alan tüm arkadaşlarımıza ayrıca bizleri orada yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize çok çok teşekkür ederiz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.