04.05.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Başkanın Yeniyıl Mesajı!!

Bir aile içinde nasıl bir kardeş diğeriyle dargın ve kırgın olduğunda tadı-tuzu-huzuru yoksa Avrupa Zonguldaklılar Derneği camiasında da bu böyledir üyelerimiz arasında gerek kurum ve kuruluşlar gerek ise şahısların birbirleriyle etik olmayan kurallar çerçevesinde biribirleriyle gerek kamuoyu önünde gerek ise umumi ortamlarda iz bırakacak tutumlara son verilmelidir.

Hukuki bir dava sözkonusu olabilir, buda adli organlarda aranmalıdır,bundan sonra Avrupa Zonguldaklılar Derneği camiası çatısı altında şahsi hırs ve intikam tutkusuyla insanlar birbirini karalamayı bırakacaklardır ve varsa çözülmesi gereken sıkıntılar camia ailesi nezninde görüşülüp çözülecektir.
HERŞEY GERİDE KALSIN UMUDUYLA!!
BİRBİRİMİZİN YAKASINI DALINI DEĞİL ELİNİ TUTALIM !
Önümüzdeki süreç gerek Avrupa’da gerek ise Türkiye’de kenetlenmeye ihtiyacımız geçmişe dönük daha çok olacaktır. Genel ve yerel seçimler olacak birbirimizin ayağını kaydırma dönemi olmayacak,şahsi menfaatler değil, bölgesel çıkarlar doğrultusunda hareket edilecektir, hele hele Avrupalı KARAELMAS‘lıların ayrıca da Hava ve Kara Ulaşım sorunun çözüleceğine kesin gözüyle baktığı artık dönem bu dönem olacaktır inşallah.
Batı Karadeniz Havalimanı için en güzel icraatların dönemi olacaktır, acilen ihtiyaç duyulan Birlik Beraberlik duruşlarıyla bölgesel kalkınma kapsamında Karaelmas bölgesi için istek ve taleplerini Yazılı Projelerle dile getirerek kurum ve kuruluşlar birlik beraberlik içinde hareket etmek zorundadır.İllerimizin mülki amirlerinden herşey beklenmemeli herkes kendi evinin önünden temizliğe başlamalı,atını alan Üsküdar’ ı geçti tüm iller kalkınmada nereye geldi biz neredeyiz?
Avrupalı Türkler adına yeni 2018 yılı herkes için rabbimden huzurlu güvenli, karşılıklı hoşgörülü sevgi ve saygınlık çerçevesinde, bölgemiz ve topraklarımız milletimiz ve ülkemiz için ferahlık içinde geçmesini diler, Avrupalı Türklerin de daha cok yapıcı birleştirici işlerle kucaklanacağı bir süreç temennilerimle sağlık mutluluk dolu yıllar dileriz.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu adına


Mehmet KARAKULAK

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.