25.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Avrupa Türk Basın Yayın Gazeteciler Birliği Çalıştayına Katıldık

Ali Paşa Akbaş başkanlığında 2017 de kurulan Avrupa Türk Basın Yayın Gazeteciler Birliği (ATBYB) tarafindan Essen merkezinde bir Otel’de düzenlenen Çalıştay büyük ilgi topladı.

Konukların arasında  Essen Başkonsolosu  Şener Cebeci, Düsseldorf Başkonsolosu  Şule Gürel, NRW Eyalet Meclisi Milletvekili  Volkan Baran, Duisburg Belediye Başkanı Erkan Kocalar ,Sabah Gazetesi Genel Yayın Yön. Ismail Erel’in yanısıra iş adamı Yüksel Dükan , Yayla , Sun Expres vs. firmaların Genel müdürleride yerlerini aldı.

Avrupa’daki yerel medya bazında Türk basınının sorunlarını görüşmek ve çözüm üretmenin yollarını Kamuoyuna taşıyarak 300’e yakın Gazeteci ‘nin yanında ayrıca Yazar,Muhabir,Diplomat,Politikacı, Başkonsolos,Şair,Ozan,İş adamı ve bir çok Akademisyen derneğin organizasyonunda bir araya geldi.
Birlik Beraberliğe Vurgu yapılan Çalıştay da Ana konu Türk kökenli Gurbetçilerin başlıca,gelecekte nesillerimizin anadilini,Türkçe yazıp okumadaki endişe taşındığı tüm konuşmacılar tarafından benimsendiği görüldü,Organizasyon Yerel ve Genel basın tarafından da büyük bir ilgi ile takip edildi.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.