23.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

•A Ç I K L A M A•

Hakkımda Dolandırıcılık’ tan 《 Betrug 》 bugün güya Mahkeme Karar vermiş.
Bazı sitelerde gerçek dışı bilgileri yazıp paylaşanlar beğenenler şahsımla ve derneğimizle çıkarları ve hesapları yerine gelmeyince benimle veya derneğimiz ile husumeti olanlar.
Camiamızı tanıyanlar bunların kimler olduğunu nedenlerini bilmektedir.

Bochum Savcılığı tarafından Adam dolandırmada iddiasıyla açılan Dolandırıcılık (Betrug ) Dava 19.10.2015 de lehime bitmiş olup sonuçlanmıştır.
Bu gün ortalıkta dolaşan konuyu Şahsım adına birebir takip eden Avukat bürosunu az once arayıp Bilgi aldım ( Notar und Rechtsanwälte POHL Marl Tel.: 0049 /2365 938533) ;Dolandırıcılıkla asla ilgisi bağlantısı olmayan farklı Sivil bir Dava süreci ile ilgili bir gelişme devam ediyor resmi nihayete ulaşmadığı için şu anki açıklamalar yanıltıcı ve saptırıcı olduğunu ifade ettiler.
Şimdi gelelim perdenin arkasındaki (oldugu gibi gerçekler)dönen oyunlara ve bunlara karşı 4 yıldır verdiğim mücadelenin içyüzüne.

Piyon olarak kullanılan dolandırılmış iddiasıyla ortalıkta dolaşan Seyfi Danışman kim ?

2009 yıllarında dizlerindeki sorunlardan ve gittikçe artan yürüme engeli oluştuğunu ve etrafinda kimsenin yardımcı olmadığını defalarca bana aktarıp bu konuda yardım talabinde bulunmuştur.

En az 20 yıllık bir tanıdığım Şahıs,ama çok acınacak sefil bir yaşantısı vardı çünkü Emekli maaşını başkasına Kefil olduğu için bir Kredi borcu ödemesi gerektiği için,Almanya da ki eşinin bakima muhtaç felçli hasta olmasından, Türkiye’de ikinci kez evlendiği Bayanın tedavisi için,Türkiye de Kömür Ocağı işlettiğini ortağın sürekli Para talep ettiğini gözyaşlarını dokerek defalarca Borc para istemesiyle başladı. İlk etap ta 350 +350 ayri tarihlerde (700,-€) hiç tereddütsüz şahsı ailemin ev harçlığını vermiştim.
Ilerleyen zamanlarda o dönem hasta eşinin bakımını elinden aldığını belirten şimdiki avukatı Aysun Genç ona bakım parası altında aldığı miktardan ödeme yapmadığını belirterek şahsen Kızı ile konuşup yardımcı olamaya çalıştım.
4 yıldan fazla bir süreçte yardımcı olurken defalarca dizlerinde teşhis edilen Meslek hastalığı kesinleşen ilaveten Aylik Maaş alması kesinleşirken istedigi tüm borçlarını bu şekilde geri ödeyeceğini hatta direkt bize ait olan hesaba ödenmesi için vekalet vererek kabul etmiş olup Ameliyatlar sonrası defalarca tedavilere kontrollere giderken bir çoğunda 4 Yıl gibi tüm süre zarfında sürekli olarak Borç miktarı 30.000 Euro yu aşarak nasıl olsa elimde yazılı vekalet var diye Emekli sandığına gönderildi.
Ne olduysa ondan sonra yani Emekli maaşı başlayınca,evinde yaşadığı 2 Bulgar asıllı bayanın yönlendirmesiyle ve nice beklediklerini umduklarını bulamayanlar hatta yakın köylüsü ve tanıdığı derneğimizin Genelkurulda adaylığını dile getirirken bu vesileyle adaylıktan geri çekilmem gibi,yıllardır şahsımla uğraşanlara Güneş doğmuş misali ellerinde bu konuyu firsat bularak bu şahsın iradesi dışında cereyan etmeye başlamıştır gelişmeler farklı bir yere güyam dolandırıcılık görüntüsü varmış gibi insanların kafalarını bulandırmaya başlanmıştır

Nice yardıma muhtaç insanlara beklentisiz yardımcı olmaya çalışıyorum ve çalışacağım asla kimse yıldıramayacaktır.

 

Mehmet KARAKULAK

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.