22.12.2023 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Medyamıza Teşekkürler…

Yurtdışında yaşayan biz gurbetçilerin sorunları ve ihtiyaçları konusunda sesi ve  kulağı olabilmek için mümkün olduğu kadar yazılı ve görsel medyada ortak sorunlarımızı dile getirmekte, her zaman bizlerin yanında, bize destek verdiniz. haberlerimizi manşetlerinize taşıdınız. Bundan dolayı siz değerli Zonguldak medyamıza ve çalışanlarına  ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Son günlerde yeniden gündeme gelen Zonguldak Havalimanı ile ilgili, Almanya’dan yaptığımız açıklamayı sayfalarına taşıyarak, kamuoyunun dikkati çekmesinde katkılarını göz ardı etmiş değiliz.

Gurbet ellerde yaşayan bizlerin memleket ile anavatan arasında hava köprüsü. Bu nedenledir ki, biz gurbetçilerin uzun yol çilesinin  kısalması, yaz ve kış aylarında tarifeli seferlerin gerçekleşmesi ile beklentilerimizin sona ermesidir. Bunu ancak birlik ve beraberlik halkası oluşturarak yetkili mercilere iletmemizin zamanı geldi ve geçti bile.

Zonguldak Medyası olarak, Avrupa ülkelerinde yaşayan yüzbinlerce gurbetçinin sesi olmanız, bizlere yaşadığımız ülkelerde moral kaynağı oluyor.

Kısaca değinecek olursak;

Zonguldak Havalimanı aynı zamanda bölgemiz açısından önem arz etmekte olan bir havalimanımız Bölgemiz hızla büyüyen ve nüfus artışı gösteren bir yapıya sahip. Filyos Projesi’nin hayata geçmesiyle  hava ulaşımı açısından önemli. İç ve dış turizm potansiyeli katkısı yanı sıra, gurbetçilerimizin ulaşımında büyük kolaylık sağlanacak.

Bu nedenle, ilgili kurum ve kuruluşlarımız konuyu “iyi niyetle” bölgemizin kalkınması ve gelişmesi açısından değerlendirerek, yuvarlak masa etrafında buluşarak, ilgili makamların kapılarını aşındırmalı ve bir an önce gerekli adımlar atılmalı.

Daha ne kadar bekleyeceğiz?

 

Avrupa Zonguldaklılar Derneği

Basın koordinatörlüğü adına

Cevdet Albay

 

NOT: Derneğimizin ricasıdır:

“Haber sayfalarınızda yer alan yazı, yorumlarınızda kaynak belirtmeniz, web sitemizin ziyaretinin artmasında katkı sağlamış olmanız bizleri mutlu eder.”

 

 

 

 

.

 

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.