08.04.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

Haftasonu Etkinlikleri Devam Etmekte

Yönetim Kurulu arkadaşlarımız için bu hafta sonuda oldukça yoğun geçti. Önce Cumartesi günü davet edildiğimiz , Almanya’nın ilk minareli Camisi olan Ditib Marl Fatih Camii kermesine iştirak ettik.

Cemaatinin içinde çok sayıda Zonguldak‘lı ve Avrupa Zonguldaklılar Derneği üyeside bulunan camiye, bizleri davet ederek hemşehrilerimizle buluşabilmemize vesile olan sayın başkanımız Ahmet Cinal beye teşekkür ederek oradan ayrıldıktan sonra

ikinci faaliyet olarak hemşehrimiz ve üyemiz Fehmi Kocagöz‘ün oğlunun düğününe katılmak üzere Gelsenkirchen Vizyon Düğün Salonu’na direksiyonu çevirdik.

Oldukça neşeli geçen düğünün ardından yeni evli çifte ömür boyu mutluluk dileklerimizi sunduktan sonra evlerimizin yollarını tuttuk.
Pazar günü ,Divan Kurulu Başkanımız İsmail Erkul‘un, Camii Başkanlığını yaptığı Ditib Hamm-Pelkum Fatih Camisi’nin kermesine gitmek için tekrar yollara düştük.Burada bize yoğun ilgi gösteren sevgili İsmail Erkul başkanımıza çok teşekkür ederiz.


Hamm’a kadar gitmişken efsane Başkanımız Ertuğrul Türkyılmaz‘ı ziyaret etmeden olmazdı, bu ziyaretide gerçekleştirdikten sonra haftasonumuzu sonlandırmış olduk.


Buradan bu hafta sonu zamanlarını ayıran: Ömer Civelek, Mehmet Kuzucu, Salim Kadamlı, Ayhan Gidici, Kadir Yalçın, Satılmış Görevli ve Ali Sarı‘ya teşekkür ederiz. Ayrıca bugün kendi aralarında para toplayarak cami yararına yapılan açık arttırmada, Avrupa Zonguldaklılar Derneği adına bir pasta satın alıp ve ardından pastayı caminin İlahi korosu çocuklarına hediye eden, Mehmet Kuzucu, Ayhan Gidici, Kadir Yalçın, Satılmış Görevli ve Ali Sarı’ya tekrar teşekkür ederken en son büyük teşekkürü, bizi Arabasıyla Hamm’a götüren Satılmış Görevli kardeşimiz haketti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.