23.06.2024 - Hoşgeldiniz. Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Resmi İnternet Sayfası.
porno videolar

BAŞKONSOLOS PINAR GÜLÜN KAYSERİ İFTAR YEMEĞİ VERDİ

 

BAŞKONSOLOS PINAR GÜLÜN KAYSERİ İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Yurtdışında Türkiye Cumhuriyeti temsilciliklerinde Geleneksel hale gelmiş olan İftar programlarına gittikçe önemle ve ilgiyle yaklaşılıyor.
Geçtiğimiz haftalarda T.C.Berlin Büyükelçiliği ”nin düzenlemiş olduğu yoğun Alman ve Yabancı Ülkelerin temsilcilerinin ve Avrupa Zonguldaklılar Derneği ‘nin katılımıyla gerçekleşen Iftar Yemeği’nin ardından Başkonsoloslukların Iftar organizasyonlarına çeşitli Sivil Toplum kuruluşları ve Kanâat önderlerinin çok önemsenerek katılımları ilgiyle takip ediliyor.


Münster Başkonsolosu Pınar Gülün Kayseri ‘nin Ev sahipliginde düzenlenen geceye Avrupa Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu başkanı Mehmet Karakulak ve derneğin Yazı-Muhasebe işleri Sorumlusu Suat Değirmencioğlu ile iştirak etmişlerdir.

Misafirler arasında Münster DİTİB Camii Derneği Başkanı Mustafa Dayıoğlu Işadamı Adnan Derviş, IG MG Marl Şubesi Başkanı Ali Özbay,Şenol Yıldız, UETD Bielefeld ve Çevre teşkilatı yöneticileri vardı.


Programın Açılış konuşmasında misafirlere hitap eden Başkonsolos Pınar Gülün Kayseri Birlik beraberliğe Vurgu yaparak ‘Son dönemlerde yaşanan gerilimlerin giderilmesinde Sivil Toplum kuruluşlarına, yaşadığınız ülkelerde toplumlararası Sosyal aktivitelerle yakınlaşmayı sağlamak için SİZLERE ÇOK ÖNEMLİ GÖREVLER DÜŞMEKTEDİR’ dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.